ALLAR´DAN ANKARA ÇIKARMASI
Orjinal Resim

Bulduğu her fırsatta Ankara’ya giderek Milletvekilimiz Fehmi Küpçü ile birlikte Gerede’nin sorunlarını dillendiren, yapılan ve yapılacak olan projelerin takibini sürdüren Belediye Başkanı Mustafa Allar yine Ankara’ya çıkarma yaptı.
Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ve Belediye Başkanı Mustafa Allar ilçemizde devam eden ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.
Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü; “Belediye Başkanımız Mustafa Allar’a yaptığı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. İlçemizin değişimi-dönüşümü noktasında elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız, yapıyoruz. İnşallah İlçemizin daha yukarılara çıkması için Belediye Başkanımız ve tüm kademelerimizle çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
Belediye Başkanı Mustafa Allar yaptığı açıklamada; “Gerede’mizin değişimi ve dönüşümü noktasında bütün projelerini birebir takip eden, Ankara Bürokrasisinde yaptığımız ve yapacağımız tüm görüşmelerde önümüzü açarak, İlçemize ilk elden ve en hızlı şekilde hizmetlerin gerçekleşmesinde büyük rol oynayan Milletvekilimiz Fehmi Küpçü’ye İlçe Halkım adına kendisine şükranlarımı sunuyorum. İlçemiz için hizmetlerimiz tüm hızıyla devam edecek” dedi.
 

 |  Paylaş  | 
 
Yazılım K7