KEÇELİ SUYU TAMAM
Orjinal Resim

        Gerede halkı tarafından 30 yıldır beklenen Keçeli Suyu için problemler bir bir çözüldü ve  ihalesi gerçekleştirildi.

      30 Mart 2017 Perşembe günü İller Bankası tarafından gerçekleştirilen ihaleye toplamda 9 firma katıldı. 7.484.109 TL yaklaşık maliyeti olan keçeli suyu ihalesini, ihaleye katılan firmalar arasından Sönmez İnş. Ltd. Şti 5.938.830 TL teklif vererek aldı.

       İhaleyi kazanan Sönmez İnş. Ltd. Şti. hakkında yapılacak olan gerekli inceleme ve tetkikler sonrası firmaya davetiye yazılarak yer teslimi yapılacak.

       İller Bankasına giderek ihaleyi bizzat yerinde takip eden ve komisyonlarla görüşmeler yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Rabbime şükürler olsun ki yıllardır kör düğüm haline gelmiş Keçeli Suyu problemine son noktayı bu ihaleyle koymuş olduk. İhaleyi alan firmanın hakkında yapılacak araştırma ve tetkiklerin ardından firmaya yer teslimini yapacağız. İnşallah Keçeli Suyu çalışmalarımız bu baharda başlayacak. Geldiğimiz şu noktada hiçbir çalışmamızda bizleri yalnız bırakmayan, tüm işlerimizi birebir takip eden Milletvekilimiz Sayın Fehmi Küpçü’ye, İller Bankası Müdürlerimize ve emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma canı gönülden ilçem ve şahsım adına teşekkür ederim.  Allah’ın izni ile en kısa sürede çalışmaları bitirerek halkımızın çok arzuladığı Keçeli Suyunu İlçemizde musluklardan akıtacağız. İlçemize Hayırlı Olsun” dedi.

 |  Paylaş  | 
 
Yazılım K7