BAKAN YARDIMCISI GEREDE´DE
Orjinal Resim

                Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Hemşehrimiz Sayın Yüksel Coşkunyürek 14 Nisan 2017 Cuma günü referandum çalışmaları kapsamında ilçemize geldi. Gerede İlçesinde Sivil toplum Örgütleri ile bir araya gelen Yüksel Coşkunyürek’i; Belediye Başkanı Mustafa Allar, AK Parti İlçe Başkanı Ali Şafak ve AK Parti Gerede İlçe teşkilatı tarafından parti binası önünde çiçeklerle karşılanan Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek ilk olarak yenilenen ve yakında hizmete açılacak olan parti merkezini ziyaret etti, burada partililere referandum süreci ile ilgi bilgiler aktardı ve bakanlık olarak şimdiye kadar yapılan hizmetlerden bahsetti. ”Ben AK parti kurulduğu günden beri siyasetin içerisindeyim, İlçe olarak beraber çok büyük başarılara imza attık bundan sonra da daha büyük hedeflere beraber yürüyeceğiz. AK Parti kurulmadan önce 12 yıllık ticari hayatım vardı ve bu kadar kısa sürede ülke olarak 2 büyük kriz yaşadık ve bende ticari olarakçok zor günler yaşadım. Elhamdülillah AK Parti 2002 yılından itibaren ülkeyi yönetiyor ve ekonomik kriz yaşamadık. Üstüne köprüler, barajlar, yollar, yatırımlar yaptık. Kişi başı milli gelirimiz 2000 dolarlardan 11.000 dolarlara yükseldi. Eğer bu ülke koalisyonlar dönemini yaşamamış olsaydı en az 20.000 dolar kişi başı gelirimiz olurdu. Gelecek çocuklarımız, torunlarımız rahat etsinler diye mücadele ediyoruz. Koalisyonlar dönemimi ilelebet kapatmak istiyoruz. Bu vesile desteklerini esirgemeyen Geredeli hemşerilerime şükranlarımı sunarım. Pazar günü yapılacak olan halk oylamasının İlçemize, Ülkemize birlik ve kardeşliğimize hayırlar getirmesini dilerim” dedi. 

                Sonraki ziyaretini Esnaf ve Sanatkârlar Odasına yapan Bakan Yardımcısı Sayın Yüksel Coşkunyürek Oda Başkanı Abdullah Güler ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı, burada da bir konuşma yapan Yüksel Coşkunyürek yönetim kurulu üyelerinin taleplerini de dinledi, daha sonra İlçemiz Muhtarlar Derneğini ziyaret eden Hemşehrimiz Coşkunyürek ilçe ve köy muhtarlarının yoğun katılımıyla karşılandı muhtarlar derneği üyeleri ve muhtarların istek ve talepleri dinledi Pazar günü yapılacak olan referandum oylaması ile ilgili muhtarların desteğini istedi. Muhtarlar Derneği Başkanı Nazım Göktaş “köylerimiz daima AK Parti’nin yanında. Köy oylarında hedefimiz %98” dedi.

            Ziyaretlerin son durağı Deri İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü oldu, yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek deri organize sanayinde gelinen son nokta ve deri sanayicilerinin istek ve talepleri hakkında bilgilendirildi yapılabilecekler noktasında istişarelerde bulundu.

            Planlanan program doğrultusunda Cuma namazını da ilçemizde kılan Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek Cuma namazı sonrası Dörtdivan İlçesine geçti.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7