GEREDE´DE ATLETİZM HEYECANI
Orjinal Resim

       Gerede Belediyesi’nin katkılarıyla, Gençlik hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen “IAAF Çocuk atletizmi projesi” 23 Temmuz 2018 Pazartesi günü yoğun bir katılımla başladı.  

       Projeye katılan öğrenciler “IAAF Çocuk Atletizmi projesi” ile tanışmanın ve eğlenceli atletizm oyunlarını oynama mutluluğunu doyasıya yaşıyorlar.

       Gerede Kapalı Spor salonunda haftanın 3 günü yapılan ve 15 Eylül tarihine kadar devam edecek proje sayesinde, 5-15 yaş grubundaki kursiyerlere eğlenceli atletizm eğitimi yaptırılarak, yetenekli çocukların tespit edilip spora devam etmelerini sağlamak ve geleceğin şampiyonlarının çıkarılması hedefleniyor.

       Belediye Başkanı Mustafa Allar yaptığı açıklamada” Bu proje çocuklarımıza öncelikle sağlıklı bireyler olabilmesine katkı sağlamak ve varsa yetenekli olduğunu bildiğimiz çocuklarımızın yarınların şampiyonu olabilmesine yönelik hazırlanmış çok özel ve çok güzel bir projedir. Yaptırılan bu etkinlikle yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan korunabilmesi ve şampiyonların çıkabilmesine katkı sağlanmış olacağız” dedi.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7