RAMAZAN DEDE BİLGİEVİ İLKLERİ GERÇEKLEŞTİRİYOR
Orjinal Resim

       Eğitim-Öğretime büyük katkı sağlayan Gerede Belediyesi Ramazan Dede Bilgievi Eğitim Öğretim döneminde olduğu gibi 15 Tatilde de etkinliklerine devam ediyor.

       Ramazan Dede Bilgievi çocuklara eğitim ve öğretim açısından büyük katkı sağlıyor Eğitime yapılan yatırımın, geleceğe yapılan yatırım olduğu gerçeğinden hareket eden Ramazan Dede Bilgievi; çocuklarımıza, daha ferah ve daha huzurlu bir eğitim yuvası sunmak için çalışıyor.

       İngilizce, Matematik, Değerler Eğitimi derslerinin yanı sıra Kütüphane ve Bilgisayar sınıfından yararlanan öğrenciler oldukça faydalı bilgiler alıyor. Açılan İngilizce kelime ezberleme kulübünde çocuklara hediye edilen dil kartları sayesinde yaz tatiline kadar birçok kelimeyi öğrenmiş olacaklar, Hadis kulübünde Diyanet İşleri Başkanlığının yayını olan Hikâyelerle 40 Hadis kitabı okuyarak bilgi ediniyorlar. Kitap okuma sevgisini aşılamak amacıyla açılan kitap okuma kulübünde kitap okuma özendiriliyor. İlk defa açılan Ebru sanatı kursu estetik duyarlılığın gelişmesi, iletişim, zamanı doğru kullanma, uyum ve olumluluk gibi konularda katkılar sağlıyor. Farkındalık oluşturmak adına Bilgievi Merdivenlerine; Kitap Okumanın, iyi bir insan olmanın önemini ifade eden özlü sözler ile İngilizce ve Matematik ile ilgili bilgilendirici merdiven giydirmeleri yaptırıldı. Ramazan Dede Bilgievi 15 Tatilde de çocukların ilgi odağı olmayı devam ettiriyor.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7