GEREDE ARKUT DAĞI KAYAK MERKEZİNİN DRONE İLE ÇEKİMİ YAPTIRILDI
Orjinal Resim

     Gerede Belediyesi tarafından; Gerede’nin dünyaya açılan penceresi Gerede Arkut Dağı Kayak Merkezi’nin drone ile özel çekimleri yaptırıldı.

      Çekimlerde ayrıca İlçenin doğal güzelliklerini tanıtmak amacıyla İlçenin genel görüntüsü ve doğal güzelliklerinin yanı sıra kış ve yaz turizminin gözdesi Esentepe Mesirelik Alanı ve Keçi Kalesi yer aldı. Drone çekimlerinde tabiat harikası yaylaları, kayak pistleri çok güzel görüntüler oluşturdu. Özellikle göknar ağaçları gelinlik giymiş misali havadan çok güzel görüntülendi.

      Konu ile ilgili açıklama yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; ‘’ İlçemiz, uluslararası kayak şampiyonaları ve kış sporları ile kış mevsiminin gözdesi olarak gündeme geldi. İlçemizin tanıtımı için çekimlerini gerçekleştirdiğimiz 3 dakikalık tanıtım filminde Arkut Dağı Kayak Merkezi’miz, Uluslararası yarışların yapıldığı Kayaklı Koşu Pistimiz, yaz ve kış mevsimlerinde ziyaretçi akınına uğrayan Esentepe Mesirelik Alanımız ve tarihi geçmişe dayanan Keçi Kale’miz yer alıyor. Umuyorum ki bu film ilçemizin tanıtımı için önemli bir rol oynayacak. Tanıtım filmi önümüzdeki günlerde Gerede Belediyesi youtube kanalında, www.geredebelediye.tv’de ve tüm sosyal mecralarda yayınlanacak” Dedi. 

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7