BAŞKAN ALLAR ESNAF GEZİSİNE DEVAM EDİYOR
Orjinal Resim

       Gerede Belediye Başkanı ve Ak Parti Gerede Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar yerel seçimler öncesi ziyaretlerine devam ediyor. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ziyareti tamamlanmasının ardından tüm teşkilat, kadın kolları, gençlik kolları, tüm kademeler, yeni belediye meclis ve il genel meclis üyesi adayları ile birlikte Atatürk Bulvarı alt ve üst cadde ile hal bölgesinde bulunan dükkânları tek tek ziyaret eden ve büyük bir ilgi ile karşılanan Allar, "Bugüne kadar yapmış olduğumuz esnaf ziyaretlerinden çok iyi verimler aldık ve bunlar bize güç vermektedir. Gerede'ye hizmet veren tüm esnafın isteklerini, memnuniyetini, talebini ve şikâyetlerini çok iyi biliyor, gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz" dedi. 
   

  Ziyareti sırasında Başkan Allar'a yoğun ilgi gösteren esnaflar Başkan Allar’ı çok samimi bulduklarını ifade ettiler. Başkan Allar’ın kendilerine verdiği her sözün arkasında durduğunu ifade eden esnaflar, "Başkan her zaman yapacağı işi söyler. Olmayacak bir şeye olur deyip geçiştirmez. Bize neden olmayacağını anlatır, farklı bir yol sunar. Başarılarının devamını diliyoruz" dediler.

       Gerede Belediye Başkanı ve AK Parti Gerede Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar da son 5 yılda Gerede tarihinin en güzel hizmetlerine imza attıklarını, bundan sonrası için de daha iyi hizmetler yapacaklarını vurguladı. Görmüş olduğu ilgi ve alakadan dolayı son derece memnun olduğunun altını çizen Allar, “Biz insanlara ne kadar hizmet edersek edelim, asla onların haklarını ödeyemeyiz. Tüm vatandaşlarımızın hayır dualarını almak istiyoruz, gayemiz budur. Bizim dönemimiz de insan ön planda olup, siyasi, etnik, zengin, fakir hiçbir ayrım gözetmeksizin herkesin emrinde olduk. Allah’ın izniyle çok çok daha iyi işleri hep birlikte yapacağız.” dedi.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7