BAŞKAN SANAYİ SİTESİ ESNAFI İLE BULUŞTU
Orjinal Resim

       Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, AK Parti Gerede İlçe Başkanlığının düzenlediği organizasyonda sanayi sitesi esnafı ile bir araya geldi. Düzenlenen yemekli organizasyona Milletvekili Fehmi Küpçü, İlçe Başkanı İsmail Çetin, Sanayi Sitesi Oda Başkanı Servet Öztürk,  İlçe Teşkilatı ve çok sayıda sanayi esnafı katıldı.

       Düzenlenen organizasyonda açılış konuşmasını İlçe Başkanı İsmail Çetin yaptı. Çetin; organizasyona katılım sağlayan kıymetli oda başkanımıza ve sanayi esnafımıza teşekkür ediyorum, bugüne kadar bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadılar, yaptığımız ve yapacaklarımız ortada önümüzdeki dönemde sanayimiz ve ilçemiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz’’ dedi. Milletvekili Fehmi Küpçü ise yaptığı konuşmada; bizler evin oğluyuz, bizleri her zaman bağrına basan esnafımıza teşekkür ediyorum. Başkanımızın gece gündüz demeden sanayi ve ilçe için yaptıklarını sizler bizden daha iyi biliyorsunuz, önümüzdeki dönemde sizler ve ilçemiz için Başkanımız durmadan, yorulmadan hizmet etmeye devam edecektir’’ dedi.

       Başkan Allar, bugüne kadar yaptığı projeleri ve yeni projelerini sanayi esnafı ile paylaştı. Samimi sohbet ortamında geçen organizasyonda sanayi için yapılan hizmetlerden memnun olduklarını dile getiren esnaf, bugüne kadar hiçbir istek ve taleplerinin geri çevrilmediğini ve önümüzdeki dönem içinde başkandan talep ve istekleri olduğunu dile getirdiler. Başkan Allar’ın yeni projeleri büyük beğeni toplarken, kaynaşma ve sıcak ortamda geçen organizasyon için sanayi esnafı AK Parti Teşkilatı’na teşekkür etti.

       Ayrıca Sanayi Sitesinin sorunlarının çözümü için istişareler yapılarak toplanan taleplerin hepsininde yerine getirileceği sözünü veren Mustafa Allar büyük alkış aldı.

       Konu ile ilgili açıklama yapan Mustafa Allar; ‘’İlçemiz Sanayi Sitesi Esnaflarımız ile yemekli toplantıda bir araya gelerek yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı görseller eşliğinde anlattık. Biz evin oğlu olarak Sanayi Sitesine yaptığımız hizmetleri tüm esnaflarımız biliyor. Geçen 5 yılda olduğu gibi önümüzdeki 5 yılda da Gerede’mize, Sanayi Sitemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Programın organizasyonunda emeği bulunan Sanayi Sitesi Oda Başkanımız Servet Öztürk kardeşime ve ekibine, programa yoğun bir katılımla teşrif eden tüm esnaflarımıza şükranlarımı sunarım.’’ dedi.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7