GEREDE BELEDİYESİ´NDEN KAYAKÇILARA BİSİKLET DESTEĞİ
Orjinal Resim

       Sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Arkut Sporcu Eğitim Merkezi’nde ki sporculara antrenmanlarda kullanılması için dağ bisikleti hediye etti.

      Arkut Sporcu Eğitim Merkezi Antrenörü Haydar Çetinkaya; ‘’Yaz çalışmalarımızda kullanmak üzere merkezimize bisiklet hediye eden Belediye Başkanımız Mustafa Allar’a teşekkür ediyoruz. Başkanımız, şimdiye kadar hiçbir isteğimizi geri çevirmedi, her zaman bizlerin yanında oldu. Arkut Sporcu Eğitim Merkezi ve sporcularımız olarak Belediye Başkanımız Mustafa Allar’a destekleri için teşekkür ediyoruz’’ dedi.

     Gerede Belediyesi olarak Eğitime ve Sporcuya her alanda destek verdiklerini ifade eden Başkan Allar; “Arkut Sporcu Eğitim Merkezimizin çocukları daha çok spor yapsınlar ve daha büyük başarılara imza atsınlar diye, Gerede Belediyesi olarak çocuklarımıza destek olmaya devam ediyoruz. Arkut Sporcu Eğitim Merkezi’ne  5 adet dağ bisikleti alarak teslim ettik.  Yaz döneminde kondisyonları için çocuklarımız bu bisikletler ile çalışarak yarışmalarda büyük başarılara imza atacaklardır. Eğitim, Öğretime ve sporcularımıza destek olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz” dedi.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7