ESENTEPE OTEL HİZMETE GİRİYOR
Orjinal Resim

       Dünya markası, ülkemizin 3 büyük kulübünden biri olan Beşiktaş Jimnastik Kulubü’nün kiraladığı ve geçtiğimiz aylarda tadilat çalışmalarına başlanılan Gerede Esentepe Otel tadilat çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte 8 Temmuz Pazartesi hizmete giriyor. Kulüp Başkanı Fikret Orman ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın tadilat sürecini yakinen takip ettiği Esentepe Otel, doğa ile iç içe oksijen deposu, ulaşım konusunda cazip konumu, 160 yatak kapasitesi ve yenilenen yüzü ile misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

 

           İLK MİSAFİR, GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ

       Yıllardır futbol takımlarının kamp için göz bebeği olan Esentepe Otel tadilat çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte yeniden futbol takımlarının uğrak yeri olacak. Tadilat çalışmaları tamamlanan ve pazartesi günü hizmete girecek olan Esentepe Otel’in ilk misafiri, Süper Lig takımı Göztepe Spor Kulübü olacak. Göztepe Spor Kulübü 14  Temmuz Pazar günü kampa girecek. Göztepe Spor Kulübü’nün yanı sıra Süper Lig, 1.Lig, 2.Lig, 3.Lig ve Bölgesel Amatör Ligi takımları ile görüşmelerin sürdüğü belirtildi.

 

       Konu ile ilgili açıklama yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; ‘’ Beşiktaş Futbol Kulübü tarafından kiralanan ve tadilatı tamamlanan, ilçemizin göz bebeği, futbol takımlarımızın yıllardır uğrak yeri olan Esentepe Otel hizmete giriyor. Yıllardır olduğu gibi bundan sonrada futbol takımlarımızı en iyi şekilde ağırlamaya çalışacağız, bizler ilçe olarak misafirperveriz. İlçemize ve Beşiktaş Futbol Kulübü’ne hayırlı olsun’’ dedi.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7